Pazar, Haziran 16, 2019
SON DAKİKA
Home » KÜLTÜR SANAT » İSTANBUL GİRESUN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VALİLİKTE

İSTANBUL GİRESUN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VALİLİKTE

İstanbul’da faaliyetlerine devam eden Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Eyüpsultan Belediye Başkanı Giresun Espiye Doğumlu Remzi Aydın başkanlığında Giresun Valiliğini ziyaret etti.

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, İstanbul’dan gelen Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ile bir araya gelerek Giresun tanıtımına katkı sağlayacak “Kardeşlik köprüsü” projesi için emek veren Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan Giresunlular Derneği Başkanı İsa Kayış ve Eyüpsultan ilçesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin çeşitli illerini temsil eden sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.

Giresun Turizmine büyük önem verdiklerini belirten Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, tanıtım anlamında sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlara görev düştüğünü ve komşularını Giresun’a getirerek kültürel, Tarihi ve doğal güzellikleri görmelerini sağlamaları gerektiğini söyledi.

Giresun Valiliği ev sahipliğinde samimi sohbet ortamında gerçekleşen yemekli toplantıda Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ve Giresun Turizm Alt Yapı Hizmet Birliği Müdürü Tamer Uzuner’e Kültür Turizmine desteklerinden dolayı Eyüpsultan Giresunlular Derneği Başkanı İsa Kayış ve dernek
yönetimi tarafından plaket verildi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

GİRESUN ZİRAAT ODASI HAYALİ STOK UYARISI YAPTI

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, fındıkta 165 bin ton hayali stok affı yapıldığını savunarak, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.