Cumartesi, Aralık 14, 2019
SON DAKİKA
Home » İLÇELER » ALUCRA » İSTANBUL’DA ALUCRALILARI İFTAR BULUŞTURDU

İSTANBUL’DA ALUCRALILARI İFTAR BULUŞTURDU

İstanbul’da kurulu Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı bünyesinde bulunan Mütevelli Heyet, Kadın Kolları, Gençlik Koları ve birbirinden değerli konukların katıldığı görkemli bir iftar yemeği gerçekleşti.

İftar programı Arnavutköy Taşoluk Yeşil Camii Baş İmam Hatibi İsrafil Kiracı hocamızın günün anlam ve önemine binaen güzel sohbetiyle başlayarak yine Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Kur’an’ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında birinciliği hak eden Yusuf Kiracı Kur’an’ı Kerim tilavetini okumak üzere sahnede yerini aldı. Akşam ezanının da salonda okunmasıyla birlikte iftar yemeğine geçildi.

iresun’un Alucra İlçe Kaymakamımız Tunahan Çil’inde katıldığı iftar yemeğinde, Kaymakamımız Alucralılar bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm hemşehrilerimizin Ramazan-ı Şerifini tebrik etti.

İftar yemeğinin ardından konuşmalarını yapmak üzere Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı Muzaffer Danalıoğlu sahnede yerini aldı.

Vakıf Başkanı Muzaffer Danalıoğlu; davete icabet eden herkese teşekkürlerini sunarken birlik beraberlik mesajını ahde vefanın en güzel örneğini sergileyen konuklarına ithafen yaptı. Vakfımızın maddi manevi her daim yanında olan gerek mütevelli heyeti gerek yönetim kurulu gerek diğer davetlilere Teşekkür Beratının verilmesiyle program son buldu.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

ALUCRA CEVİZİ YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Giresun’un Alucra İlçesi Ziraat Odası Başkanı Mete Metinyurt, yaptığı açıklamada, bu yıl Alucra’da üretilen cevizlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.