İYİ PARTİ GİRESUN MİTİNGİ AK PARTİ MİTİNGİ İLE KARŞILAŞTIRILDI

0
776

İYİ Parti Genel Başkanı Dr. Meral Akşener,in Giresunda düzenlediği miting bir süre önce aynı meydanda Ak Parti tarafından yapılan mitingden daha kalabalık olması dikkat çekti.

İYİ Parti Genel Başkanı Dr. Meral Akşener Giresun’da katıldığı mitingde “Bu güne kadar ıslık çalarak, seçim kazandılar ama artık öyle yağma yok. Karşılarında merhum Alpaslan Türkeş ve Süleyman Demirel’in çırağı bulunuyor. Benden ve İYİ Parti’den korktuklarından iftira atarak karalamaya çalışıyorlar” Dedi.

Giresun Atatürk Meydanı’nda partililere seslenen İYİ Parti Genel Başkanı Dr. Meral Akşener, “Bizi FETÖ ile yan yana koyuyorlar. Eğer varsa ispatın gereğini yapın, tutuklayın. Ama ispat edemeyen şerefsizdir. Bunu benden başka söyleyecek de bir başkası çıkmaz, çıkamaz. Bu iftiralarla bizi karalayamazsınız” diye konuştu.

Giresun’da fındığa kendi dönemlerinde 15 lira fiyat verileceğini açıklayan Dr. Meral Akşener, “Fındık sadece Giresun’un değil, Türkiye’nin stratejik ürünü. Fındık sadece Giresun’a değil ülkemize de kazandırıyor. Ama artık fındık para etmiyor, FİSKOBİRLİK devreden çıkarıldı, fındık üreticisi perişan değil mi? Niçin bu aşamaya geldiğini söyleyeyim. Gidildi Berlusconi ile görüşüldü. Sonra da Berlusconi’ye Türkiye’nin en büyük fındık alıcısı ve fiyatını belirleyen kuruluşu satıldı. FİSKOBİRLİK’te devreden çıkarıldı. Ama biz geldiğimizde fındık en az 15 liradan satılacak. 24 Haziran’da fındığa uzanan eller kırılacak. Türkiye’nin en önemli stratejik ürünü baş üstünde tutulacak” açıklamasında bulundu.

Dr. Meral Akşener, kendisine ulaştırılan bir notu da okuyarak, Başbakan Binali Yıldırım’ın Millet Bahçesi yapılacak açıklamasında bulunduğu Atatürk Stadı için de “Park yapılacaktır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.