Pazartesi, Temmuz 15, 2019
SON DAKİKA
Home » DÜNYA » KARADENİZ GİRESUNLULAR DERNEĞİ ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

KARADENİZ GİRESUNLULAR DERNEĞİ ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Almanya Baden Wüttenberg bölgesi Stuttgart şehrinde faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Karadeniz Giresunlular BW Derneği örnek çalışmalarına bir yenisini ekledi.

Karadeniz Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ve Yönetim Kurulu üyelerinin özverili çalışmaları ile toplanan bağışlar ve 3 adet akülü araba Giresun ve Türkiye’de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

İlk Akülü araba Giresun’un Görele ilçesi Hamzalı Köyünde ikamet eden engelli vatandaşımız Bekir Hamza kardeşimize Görele Omurilik Felçlileri Derneği Başkanı Asiye Divli tarafından teslim edildi.

Akülü arabanın teslimi sırasında bir konuşma yapan Görele Omurilik Felçlileri Derneği Başkanı Asiye Divli “Almanya’da faaliyet gösteren Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ve diğer yönetim kurulu üyelerine minnettarız. Kendilerinin bizlere her zaman desteği var gerçekten bu destekler sayesinde engelli dostlarımız evlerine bağımlı yaşamaktan kurtuluyor. Bir dostumuzu daha özgür ve en azından bir çok etkinliği bağımsız yapabilecek olması akülü araba sayesinde artık çok daha kolaylaştı. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar var olsunlar.” dedi.

Karadeniz Giresunlular Bw Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz 2 Akülü arabayı daha çok kısa süre içinde Türkiye’de ihtiyaç sahiplerine teslim edeceğiz, bu sene düzenleyeceğimiz 10. Dayanışma gecemizden elde edeceğimiz geliri benzeri hayır işlerinde kullanacağız.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

GİRESUN ESKİ MİLLETVEKİLİ MEHMET ALİ KARADENİZ VEFAT ETTİ

Anavatan Partisi 18. Dönem Giresun Milletvekili Orman Mühendisi Mehmet Ali Karadeniz bu akşam saatlerinde Ankara’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.