Pazartesi, Kasım 18, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » KERİM AKSU EN BÜYÜK İTTİFAK SEÇMENLE YAPILANDIR

KERİM AKSU EN BÜYÜK İTTİFAK SEÇMENLE YAPILANDIR

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Bulancak’ta Sıbıç’a destek verdi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Millet İttifakının temsilcileri ile Bulancak Belediye Başkan Adayı Necmi Sıbıç’a destek verdi.

Millet İttifakı Giresun Belediye Başkan Adayı Kerim Aksu, halkın iradesine herkesin saygı göstermesi gerektiğini vurgulayarak, “En büyük güç halkın yani seçmenin sandıkta yaptığı ittifakıdır” dedi.

Bulancak’ta vatandaşlarla sohbet edip, ülkemizin gündemini değerlendiren Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, ülkeyi domatese, soğana, patlıcana muhtaç edenlerden kurtulmak için 31 Mart tarihinin çok önemli olduğunu belirterek şunları dile getirdi; “Esnaf kan ağlıyor, gençler işsiz. İşyerleri kapanıyor. İşsizler ordusu her geçen gün büyüyor. Çalışanlar geçim sıkıntısı çekiyor. Cumhuriyet tarihimizde görülmeyen şekilde domatese, soğana, patlıcana ülkemizi muhtaç ediyorsunuz. Arkadaşlar, bu ülke bunları hak ediyor mu? Bence bunları hak etmiyoruz. 31 Mart ülkemizin geleceği için, çocuklarımızın geleceği için, vatanımızın geleceği için sandığa gideceğiz. Bu gerçekleri dikkate almanızı istiyorum.“ dedi.

Yorulmuş, üretemeyen, çare olamayanlardan kurtulmamız gerektiğine değinen Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, “Bizim ittifakımız halkın ittifakıdır. Halkın iradesi ve ittifakı en büyük güçtür. Bulancak’ta görüyorum ki Necmi Arkadaşımızı sahiplenmişsiniz. Giresun Belediye Başkanı olarak bende Necmi Sıbıç kardeşimizin arkasındayım” şeklinde konuştu.

Milletvekili Necati Tığlı ise Bulancak halkının adayını bulduğunu, 1 Nisan’da Bulancak Belediye Başkanının Necmi Sıbıç olacağını meydanların müjdelediğini ifade etti.

Bulancak Belediye Başkan Adayı Necmi Sıbıç, mal varlığını halka açıkladığını, 5 yıl sonra yine bu meydanda malvarlığını açıklayacağını belirterek; “Benim büyük bir mal varlığım yok. Hepsini açıkladım, benim en büyük varlığım, gücüm, her şeyim sizlersiniz. Hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ VATAN OLAYINDA CEPHE GENİŞLİYOR

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.