Cuma, Kasım 22, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » KERİM AKSU HER ZAMAN GİRESUNSPOR’UN YANINDA

KERİM AKSU HER ZAMAN GİRESUNSPOR’UN YANINDA

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresunspor Kulübü’nü ziyaret etti.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu Giresunspor tesislerinde Kulüb Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ve bazı yöneticiler karşıladı.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresunspor’a her zaman destek verdiğini kaydederek, “Giresunspor bu şehrin en önemli markası. Bu markayı güçlendirmemiz lazım. Bizim ortak paydamız Giresunspor. Giresunspor sevgisiyle bu sorunları aşacağımızı düşünüyorum. En kısa sürede inşallah toplanıp, Giresunspor için bir şeyler yaparız” dedi.

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ise “Başkanımız kulübün sorunları ve son durumuyla alakalı bir ziyarette bulundu. Kendisine teşekkür ediyorum. Giresunspor, Giresun’un markası. Kendisi şuanda Giresun’un her şeyi. Beraber Giresunspor’un sorunlarını tartışıp, kulübün marka değerini nasıl yükseltiriz’i konuştuk. Olağan görüşmelerden birisi oldu. Giresunspor hepimizin. Hep beraber zor günde, zor şartlarda birlik ve beraberlik içerisinde, hiçbir çıkar gözetmeden kulübü ayağa kaldırmalıyız” diye konuştu.

Ziyarette, Kulüb başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya üzerinde kendi ismi yazılı 28 numaralı Giresunspor forması hediye etti.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

SEYYİT VAKKAS ÖĞRENCİ YURDU ÖĞRENCİLERİ SINIRA MARŞLI DESTEĞİ

Giresun’da Seyyit Vakkas Öğrenci yurdu öğrencileri Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.