Perşembe, Aralık 12, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » KERİM AKSU’YA YENİMAHALLEDE SEVGİ SELİ

KERİM AKSU’YA YENİMAHALLEDE SEVGİ SELİ

Giresun Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Giresun Belediye Başkan Adayı Kerim Aksu Yeni Mahalle (Fevzi Çakmak) ziyaretinde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

Yenimahalle (Fevzi Çakmak) Muhtarı Cengiz Tiryaki ve vatandaşlar, davul zurna eşliğinde karşıladığı Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya sevgi gösterisinde bulundular.

Giresun 42. Ve 47. Gönüllü Alayları pankartları eşliğinde Fevzi Çakmak Mahallesi Okul Sokak üzerinde yürüyüp halkı selamlayan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, beraberinde Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, İyi Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Eroğlu ile beraber halkla buluşma alanına girdi.

Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Giresunspor Çotanaklar Taraftar Lideri Recep Ulu, Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun her taleplerini karşıladığını, hem taraftarlar adına, hem de mahalleleri adına kendisine teşekkür ettiğini söyledi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, bugün Yeni Mahalle’ye seçim çalışması için değil, hatır sorma, teşekkür etmek için geldiğini belirterek; “Beni her zaman sahiplendiniz. Görev sürem içerisinde bu mahallemizin sorunlarını çözdük, çözmeye devam ediyoruz. Bu mahallenin çocukları, gençleri, abilerim, ablalarım, büyüklerim bana sahip çıktınız, arkamda durdunuz, sizlere çok teşekkür ediyorum. Muhtarımız Cengiz Tiryaki bu mahallemizin taleplerini takip ediyor. Ben Yeni Mahalle’ye sürekli geliyorum, her geldiğimde bana sevginizi, desteğinizi, samimiyetinizi gösteriyorsunuz. Siz arkamda olduğunuzda daha da güçlü oluyorum. Bu mahalle benim evim gibi, sizleri seviyorum, sizinle gurur duyuyorum. Nisan ayında tekrar burada buluşacağız“ dedi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Yeni Mahalle ziyaretinde vatandaşlarla sohbet edip, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

AYTEKİN ŞENLİKOĞLU ENGELLİ AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Giresun Belediyesi tarafından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.