Pazar, Şubat 25, 2018
Breaking News

KEŞAP ŞANTİYE’YE DÖNÜYOR

Giresun’un Keşap İlçesi Belediyesi “8 milyon 500 bin liralık kanalizasyon yatırımında yer teslimi yaptı”

Keşap Belediyesi’nin ilçenin alt yapı sorununa neşter vurduğu büyük alt yapı projesi olan kanalizasyon şebeke hatlarının değiştirilmesi için İller Bankası tarafından gerçekleştirilen ihaleyi alan Firmaya yer teslimi yapıldı.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “İller Bankası Trabzon Proje Müdürü Şükrü Aslan , Teknik Uzman İnşaat Mühendisi Meltem Kara Uçar ,Teknik Uzman Harita Mühendisi Hacı Bayram Köse ve İhaleyi Alan Firma Yetkilisi ile yaptığımız görüşme sonucu ilçemizin yaklaşık olarak 25 km lik kanalizasyon şebeke hattının yer teslimi yapılmış olup bugün başlamış olan çalışma 250 iş günü içerisinde tamamlanacaktır. Projemiz ile ilçemiz deniz dahili ve derelerimiz tertemiz olacak. Modern kentleşmenin gereğini yapıyoruz. İlçemizin mevcut kanalizasyon alt yapısının yenileme çalışması ve derin deniz deşarj inşaatı için SUKAP kapsamında İller Bankası Genel Müdürlüğü ile yapılan 8.439.614 TL’lik kanalizasyon ve alt yapı ve derin deniz deşarjı çalışması başlamış olup ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Check Also

KEŞAP’IN DOĞALGAZ HAYALİ GERÇEK OLUR MU?

Giresun’un Keşap İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Emür, Doğalgaz hattının Keşap’a uzatılması için çalışmalara başladı. Boru …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir