Pazartesi, Kasım 18, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » KÜÇÜKÇEKMECE GİRESUNLULARI BULUŞTURAN İFTAR

KÜÇÜKÇEKMECE GİRESUNLULARI BULUŞTURAN İFTAR

İstanbul’da Giresunluların yoğun yaşadığı bölgelerden biri olan Küçükçekmece’de düzenlenen iftar programına yoğun bir katılım gerçekleşti.

İstanbul’da kurulu faal derneklerimizden biri olan ve başkanlığını Giresun Tirebolu ilçemizden Mehmet Cebeci’nin yaptığı İstanbul Küçükçekmece Giresunlular Derneği tarafından düzenlenen iftar programına İstanbul Milletvekili Emine Gülüzar Emecan, Küçükçemece Belediye Meclisi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Airport Haber İmtiyaz Sahibi Ali Kıdık, Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Cavit Altın, Giresunspor Eski Kulüp Başkanı Osman Çırak, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ethem Bakar, İstanbul’da Giresun Sivil Toplum kuruluşlarının en önemli değeri Nuri Yılmaz, Piraziz Çevre Köyleri Dayanışma Derneği Başkanı ve Kazan Yemek Firması Sahibi Metin Öztürk ve yüzden fazla davetli katıldı.

İftar programı bütün hemşehrileri kucaklayan güzel bir organizasyon olarak dikkat çekti. iftar programına katılan davetlilere 42 numara Tirebolu çay ikram edildi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ VATAN OLAYINDA CEPHE GENİŞLİYOR

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.