Pazar, Haziran 16, 2019
SON DAKİKA
Home » Manşet » MHP GİRESUN’DA SEÇİME HAZIR

MHP GİRESUN’DA SEÇİME HAZIR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Av. Müjdat Öz, Giresun’da cumhur ittifakının çok büyük oy alacağını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim kararını değerlendiren Müjdat Öz, MHP teşkilatları olarak seçime hazır olduklarını belirtti. Eken seçim kararının ülke adına hayırlı olmasını dileyen Müjdat Öz, cumhur ittifakının provokasyonlardan zarar görmemesi için erken seçimin gerekli olduğunu ifade etti.

MHP Giresun İl Başkanı Av. Müjdat Öz yaptığı açıklamada, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin erken seçim çağrısının ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından eren seçim tarihinin 24 Haziran olarak belirlendiğini hatırlattı.

Müjdat Öz, “Ülkemize, vatanımıza, milletimize ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Genel Başkanımız 3 Kasım 2019 tarihinde yapılması gereken genel seçimlerin erken tarihe alınması gerekliliğini grup konuşmasında gerekçeleriyle birlikte anlatmıştır. Bu nedenlerin başında dünyada, bölgemizde ve coğrafyamızda cereyan eden önemli gelişmeler gelmektedir. Ülke dışında ve ülke içinde yaşadığımız çok ciddi problemlerle daha sağlıklı mücadele edilebilmesi ve Cumhur İttifakının provokasyonlardan zarar görmemesi için erken seçim gerekliydi. Giresun teşkilatı olarakta bizler her an seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı bugüne kadar yürüttük. Bundan sonrada kaldığımız yerden daha da hız vererek devam edeceğiz. Teşkilatlarım

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

GİRESUN YÜZME İHTİSAS AMASRA’DA TÜRKİYE 3. OLDU

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) 2019 yılı planlı faaliyetlerinden olan Zıpkınla Balık Avı Türkiye Şampiyonası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.