SON DAKİKA
Home » İLÇELER » BULANCAK » NURİ GENÇ HOCA RESMEN BOMBALADI

NURİ GENÇ HOCA RESMEN BOMBALADI

Giresun’un Bulancak ilçesinde adından bahsettiren kanaat önderi Emekli Din Görevlisi Nuri Genç hoca katıldığı bir açılışta bir süre önce sosyal medyada yayınlanan bir fotoğraf ile kendisini desteklediğini iddia eden isme veryansın etti.

Bulancak’ın ilk Turizm Seyahat Firması Özelliğini taşıyan ve iki büyük organizasyon şirketinin acentası konumunda açılışı yapılan Rai-Toprak turizm düzenlenen törenle hizmete girdi.

Ak Parti’den Bulancak ilçesine belediye başkanı aday adayı olan Uzman Belediyeci Ali Aydın ve yine Ak Parti’den Piraziz ilçesine belediye başkan aday adayı olan Esnaf Cevdet Memiş ile ortak olarak Bulancak Orta Cami’de açılan turizm firmasının açılışı Nuri Genç hocanın sitem dolu sözlerine sahne oldu.

acilisbulancak

Açılışa Piraziz Kaymakamı Hüseyin Çam, Bulancak Belediye Başkanı Avukat Kadir Aydın, Piraziz Belediye Başkanı Cafer Mavi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bulancak Belediye Başkan Adayı Fatma Karaibrahim Canik, Ak Parti Bulancak Belediye Başkan Adayı Recep Yakar, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Vahit Koç, Bulancak Müftüsü Şaban Sadan, Bulancaklı Kanaat Önderi Emekli Din Görevlisi Nuri Genç, Haberciler Derneği Başkanı ve Gurbetçi Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar ve Bulancaklılar katıldı.

Açılışa Bulancaklı Kanaat Önderi Nuri Genç’in konuşması damga vurdu. Emekli Din Görevli Nuri Genç ” Şimdi dua için ben aciz kulunuzu davet ettiler aramızda İlçe Müftümüz Şaban Sadan gibi büyük insanlar varken bize söz düşmez ama naçizane böyle bir lütüfta bulunuldu benim adetimdir madem davet edildim bir kaç kelime konuşacağım. Şimdi bu bulunduğumuz yer ticarimi yoksa siyasimi önce buna bir cevap bulalım. Geçen gün böyle bir davete icabet ettim orada benimle resim çektiren kişiler o resimlerle Nuri hoca bana destek veriyor demek ne kadar doğru. Benden o kişiye oy çıkmaz böyle alçakça bir açıklamayı yapanı onu yazanı buradan kınıyorum.” dedi.

acilisibulancakaliaydin

Daha sonra Bulancak Müftüsü Şaban Sadan ile birlikte dualar ile Bulancak’ın ilk Turizm Seyahat Firması kurdelanın kesilmesi ile açıldı.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

BULANCAK’TA HEYELAN SONUCU BELDELER İLE ULAŞIM KAPANDI

Giresun’un Bulancak ilçesinde meydana gelen heyelanın yolu kapatması sonucu Kovanlık Beldesi ile ilçenin bağlantısını sağlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.