Pazartesi, Kasım 18, 2019
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » SAADET PARTİSİ GİRESUN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI TANITILDI

SAADET PARTİSİ GİRESUN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI TANITILDI

Saadet Partisince Giresun’da il, ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı.

Saadet Partisi İl Başkanı Abdulkadir Bektaş, bir restoranda düzenlenen tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Giresun’da seçime giren tüm adaylar ile partilere başarı dileyerek, adaletli ve hoşgörülü bir seçim geçirmeyi temenni etti.

Giresun’un tüm ilçe ve beldelerinde aday çıkarmanın haklı gururunu yaşadıklarını dile getiren Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, şöyle devam etti: “31 Mart 2019 yerel seçimlerinde başarıya ulaşmak için hedeflediğimiz bazı stratejilerimiz vardı. Biz de bu doğrultuda çalışmalar yaparak bir takım prensipler belirledik. Dürüst aday, dürüst yönetim, dürüst başkan şeklinde bir strateji belirledik. Giresun’da 16 ilçede, 8 beldede, Türkiye genelinde bin 389 seçim bölgesinde seçime giren tek parti Saadet Partisi’dir.” dedi.

Toplantıda adaylar tek tek kürsüye davet edilerek basın mensuplarına tanıtıldı. Çanakçı Belediye Başkanı iken partisinden aday gösterilmediği için Saadet Partisine geçerek aday gösterilen Avukat Tuncay Kasım ” Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir Bektaş’ın daha partilerine katılmadan kendisini arayarak bağımsız aday olacağınızı duydum özellikle sizinde seçmen olduğunuz sandıklarda sizin belirleyeceğiniz üyeleri göstermek istiyoruz demesi çok nazik bir davranıştı. Bu samimiyeti görünce Saadet Partisinden aday olmaya karar verdim. ” dedi.

Bir başka dikkat çekici açıklama ise Yavuz Kemal Belde Belediye Başkanı Abdullah Önal’dan geldi.

Abdullah Önal ” Üç dönem kuralına Türkiye genelinde sadece bir kaç belediye başkanı arkadaş gibi bende takıldığımdan bağımsız aday olmaya karar vermiştim. Bu kararımı bilen partililerim akıllarınca bir taktik ile iki ayrı Abdullah Önal biri Antalya Alanya ve bir başka ismi bağımsız aday yapınca bu oyuna Saadet Partisi ile son vermeye karar verdim.” dedi.

Abdullah Önal ” Şeytanın bile aklına gelmeyecek bu fikri beldemiz halkına reva görenler 31 Mart akşamı gerçekler ile yüz yüze gelecekler. Yavuz Kemal Belediye Başkanlığımız dönemini belde halkımız değerlendirecek ve en doğru kararı verecektir. 15 yıl hizmet ettiğim belde halkıma olan sorumluluğum nedeniyle bana kapılarını açan Saadet Partisi İl Başkanım ve bütün yönetimine şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

RABİA NAZ VATAN OLAYINDA CEPHE GENİŞLİYOR

Giresun’un Eynesil ilçesinde yaklaşık bir yıl önce evinin önünde yaralı bulunup, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.