Çarşamba, Ağustos 21, 2019
SON DAKİKA
Home » DÜNYA » SABRİ ÖZTÜRK AMERİKA’DA DERNEKLERİ ZİYARET ETTİ

SABRİ ÖZTÜRK AMERİKA’DA DERNEKLERİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Giresun Milletvekili Avukat Sabri Öztürk, Amerika Birleşik Devletleri New Jersey eyaletinde Giresunlular ile bir araya geldi.

turkemrikangiresunisadamlarisabri

New Jersey eyaletinde bulunan Türk Amerikan Giresunlular Derneği hizmet binasında yapılan toplantıya Giresunlu iş adamlarıyla vatandaşlar katıldı. Giresun Milltvekili Avukat Sabri Öztürk, Derneğin çalışmaları hakkında Başkan Nurettin Oflu’dan bilgi aldı.

AK Parti Giresun Milletvekili Avukat Sabri Öztürk, Giresunlular derneğine yaptığı ziyarette derneğin Amerika’daki çalışmaları hakkında ve bu ülkedeki yaşayan Giresunluların sorunları ile ilgili bilgiler aldı. Dernek başkanı Nurettin Oflu ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Milletvekili Sabri Öztürk, birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Amerika’daki işadamlarını Giresun’a yatırım yapmaya davet eden Milletvekili Sabri Öztürk, Vatandaşların sorularını cevapladı, merak edilenlere açıklık getirirken Terör ile mücadeleye sonuna kadar devam edeceklerini bildirdi.

Amerika Giresunlular Derneği Başkanı Nurettin Oflu, Milletvekili Öztürk’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Türk Amerikan Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Oflu “Sayın Vekilimizi burada ağırlamaktan onur ve gurur duyduk. Milletvekilimiz çalışmalarımız hakkında bilgi aldı. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum ve şükranlarım sunuyorum” dedi.

sabriamerika

sabrisavas

Türk Amerikan Giresunlular Derneğinde yapılan toplantıya, Türk-Amerikan Giresunlular Derneği Başkanı Nurettin Oflu, New York Giresunlular Derneği Başkanı Savaş Şahin, Türk Amerikan Giresunlular Derneği Başkan Yardımcısı Fahrettin Özdemir, Yönetim kurulu üyeleri, Türk-Amerikan Giresunlu İşadamları Asamblesi Derneği Başkan Orhan Bayram, Başkan yardımcısı Mehmet Durmuş, Burlington Country Selimiye Derneği Başkanı Yener Hendenoğlu, Türk Amerikan Dernekler Federasyonu İcra kurulu üyeleri Cahit Özbay, Cafer Kahyaoğlu, Ak Parti Giresun İl Başkan Yardımcısı M.Servet Bozbağ, bazı dernek yöneticileri ve çok sayıda iş adamlarının yanı sıra kalabalık gurbetçiler katıldılar.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

ALMANYA BU GECE İÇİN GERİ SAYIMA GEÇTİ

Almanya’nı Baden Wüttenberg Eyaleti Stuttgart yakınlarında başarılı faaliyetleri ile dikkat çeken Karadeniz Giresunlular Bw Derneği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.