Pazar, Şubat 25, 2018
Breaking News

SEBAHATTİN ŞENEL ÇANAKÇI BÜYÜYECEK

Giresun’un Çanakçı İlçesi Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Sebahattin Şenel “Çanakçı artık göç veren değil göç alan şehir olacak.” dedi.

Çanakçı Belediye Başkanı Sebahattin Şenel, temel amaçlarının Çanakçı’yı göç veren değil, göç alan ilçe haline getirmek olduğunu söyledi.

Çanakçı Belediye başkanı Sebahattin Şenel, 10 yıldır Çanakçı’ya çok önemli projeler kazandırdıklarını ve seçimi tekrar kazanmaları halinde projelerin devam edeceğini belirtti.

Hayata geçirmeyi planladıkları en büyük projeler arasında “Kentsel Dönüşüm Projesi” olduğunu ifade eden Sebahattin Şenel, şunları kaydetti:

“Belediye Başkanlığına seçildiğim anda hayata geçireceğimiz en önemli projemiz ‘Kentsel Dönüşüm Projesi’dir. Çanakçı’ya meydanlarıyla, otoparkıyla, pazar yerleriyle, bütün alt yapısıyla, park bahçeleriyle, halı sahalarıyla tam donatılı bir kentsel dönüşüm düşünüyoruz. Bu sayede Çanakçı’yı yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Çanakçı’yı yeniden imar edeceğiz. Projemiz ve duyarlı iş adamlarımız tarafından ilçemize yapacakları yatırımlar sayesinde ilçemizdeki yaşanan göç olayının da önüne geçeceğiz.” dedi.

Check Also

ÇANAKÇI’DA TRAFİK KAZASI 1 ÖLÜ 1 YARALI

Giresun’un Çanakçı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir