SEBAHATTİN ŞENEL ÇANAKÇI BÜYÜYECEK

0
64

Giresun’un Çanakçı İlçesi Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Sebahattin Şenel “Çanakçı artık göç veren değil göç alan şehir olacak.” dedi.

Çanakçı Belediye Başkanı Sebahattin Şenel, temel amaçlarının Çanakçı’yı göç veren değil, göç alan ilçe haline getirmek olduğunu söyledi.

Çanakçı Belediye başkanı Sebahattin Şenel, 10 yıldır Çanakçı’ya çok önemli projeler kazandırdıklarını ve seçimi tekrar kazanmaları halinde projelerin devam edeceğini belirtti.

Hayata geçirmeyi planladıkları en büyük projeler arasında “Kentsel Dönüşüm Projesi” olduğunu ifade eden Sebahattin Şenel, şunları kaydetti:

“Belediye Başkanlığına seçildiğim anda hayata geçireceğimiz en önemli projemiz ‘Kentsel Dönüşüm Projesi’dir. Çanakçı’ya meydanlarıyla, otoparkıyla, pazar yerleriyle, bütün alt yapısıyla, park bahçeleriyle, halı sahalarıyla tam donatılı bir kentsel dönüşüm düşünüyoruz. Bu sayede Çanakçı’yı yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Çanakçı’yı yeniden imar edeceğiz. Projemiz ve duyarlı iş adamlarımız tarafından ilçemize yapacakları yatırımlar sayesinde ilçemizdeki yaşanan göç olayının da önüne geçeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.