Pazar, Şubat 25, 2018
Breaking News

ŞEHİT MATEMİ BABA EVİNİ SARDI

Kilis’e Suriye’den atılan roketlerin birinin imhası sırasında şehit olan 38 yaşındaki bomba imha uzmanı polis memuru Murat Mimiroğlu’nun Giresun’daki baba evinde yas yaşanıyor.

Suriye’deki IŞİD kontrolündeki bölgeden dün öğleden sonra ateşlenen roketin düştüğü Kilis’in Ekrem Çetin Mahallesi’ndeki parçaların imha işlemi sırasında meydana gelen patlamada yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Murat Mimiroğlu’nun Giresun’un Hacıhüseyin Mahallesi’ndeki ailesine acı haber ulaştı. İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve müftü Muhittin Oral, şehidin babası emekli polis memuru Mustafa Mimiroğlu ile anne Fatma Mimiroğlu’nu teselli etmeye çalıştı.

Şehidin ailesinin oturduğu bina ile çevredeki bazı binalara Türk bayrakları asıldı. Evli ve 2 yaşında bir kız çocuğu olan polis memuru Murat Mimiroğlu’nun cenazesi sabah Kilis’teki törenin ardından Giresun’a getirilecek ve Tirebolu’da ikindi namazından sonra toprağa verilecek.

Check Also

TİREBOLU’YA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NDEN BİRİNCİLİK

Dokuz Eylül Üniversitesi ve Yaşayan Şehir Komitesi tarafından düzenlenen ’Şehir Ödülleri’ gecesinde Tirebolu Belediyesi, ‘Tirebolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir