TEPEKÖYLÜLER BAĞCILAR’DA EĞLENCEYE DOYDU

0
87

Giresun Dereli İlçesi Tepeköy Köyü Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği tarafından İstanbul Bağcılar’da “Sıladan Gurbete Kardeşlik Köprüsü” gecesi düzenlendi.

Dereli Tepeköy Derneği tarafından organize edilen gece İstanbul Bağcılar Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Geceye Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Sami Kılıç, Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Şerife Taşbaşı, Dereli Yavuzkemal Belde Belediye Başkanı Abdullah Önal, İstanbul Giresun Dernekler Federasyon Başkanı Hasan Turan, Batı Bahat Hosbital yönetim kurulu, Akfen Holding Giresun İşletme Müdürü Ümit Aydın, İstanbul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Söğünmez, Coşkun Kristal Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Coşkun, Eser İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Erdem, Aksu Vadisini Koruma Platformu Başkanı Bülent Arslan, Kanal 28 yayın yönetmenleri Dilaver Yüksel ve Sami Aydın, Dereli Sarıyakup Köyü Muhtarı Remzi Söğünmez, siyasiler ve çok sayıda İstanbul’da bulunan Giresun’lular ve Giresun’dan gelen vatandaşlar katıldı. Gecenin sunuculuğunu Gazeteci Fırat Akyol yaparken açılış konuşmasını Tepeköy Köyü Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Haydar Doğan yaptı.

Dernek Başkanı Haydar Doğan; “Birlik ve beraberliğimizi böyle güzel gün ve gecelerde bir araya gelerek pekiştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bizler İstanbul’da duran Giresun’lu kardeşlerimiz ile bir araya gelmek için Tepeköy Derneği olarak bir gece yapalım istedik ve bir yola çıktık. Bu yolda gerek maddi gerekse manevi olarak bizleri destekleyen, bizlere kapılarını açan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’ya, Giresun’da yalnız bırakmayan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya, Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu’na, Yavuzkemal Belde Belediye Başkanı Abdullah Önal’a ve daha birçok kurum ve şirketlere teşekkür ederiz. Bir ilki gerçekleştirdik.Gecemizin çok güzel geçtiğine dair sözler bize ulaştı.Bu şevkimizi daha fazla artırdı.İnşallah böylesi anlamlı bir etkinliği gelecek yılda yaparız ” dedi.

Yapılan açık artırımdan sonra plaket takdim töreni yapıldı. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı adına Başkan Yardımcısı Sami Kılıç’a, Akfen Holding Giresun İşletme Müdürü Ümit Aydın’a, İstanbul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Söğünmez, Giresun Belediyesi Foto Muhabiri Cafer Kırkaya’ya teşekkür plaketi takdim edildi. Daha sonra sahneyi Giresun’lu sanatçılar ve konuk sanatçılar sırayla sahne aldılar. Gecenin geç saatlerine kadar eğlence devam etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.