Cumartesi, Ocak 18, 2020
SON DAKİKA
Home » GÜNCEL » VALİ HARUN SARIFAKIOĞULLARI AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜNÜ KABUL ETTİ

VALİ HARUN SARIFAKIOĞULLARI AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜNÜ KABUL ETTİ

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları Danimarka’da yapılan CMAS 32. ZIPKINLA BALIK AVI AVRUPA-AFRİKA ŞAMPİYONASI’nda üçüncü olan Türkiye Milli Takımı ve Giresun Yüzme İhtisas Sporcusu Tufan Akbayra’ı Makamında kabul etti.

Kabulde Giresun Gençlik ve Spor İl müdürü Hasan Bulut, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Giresun İl Temsilcisi Ethem Bakar’da yer aldı.

Bir süre önce gerçekleşen 32. Avrupa-Afrika Zıpkınla Balık Avı Şampiyonasında Milli Takım formasını başarı ile taşıyan ve tarihinde ilk kez üçüncü olarak büyük bir başarıya imza atan Türkiye Zıpkınla Balık Avı Milli Takımının Giresunlu sporcusu Tufan Akbayrak’ı tebrik eden Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ” Spor ve Sporcuya verilen değer sonrası ülkemize getirilen bu tür başarılar göğsümüzü kabartıyor. Başta Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Zıpkınla Balık Avı Takımı ve teknik heyeti olmak üzere bu başarıda emeği olan herkesi tebrik ediyorum.” dedi.

Kabulde yer alan Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Giresun İl Temsilcisi Ethem Bakar ” Giresun bir çok alanda olduğu gibi Sulatı Federasyonumuz branşlarında yapılan çeşitli organizasyonlarda başarılı sonuçlar elde ediyor. Son olarak başkanlığını yürüttüğüm Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübü Sporcumuz Tufan Akbayrak hem şehrimizi hemde ülkemizi Danimarka’da temsil ederek 32 yıldır katıldığımız şampiyonada üçüncü olan takımda yer alarak büyük bir başarıya imza atmıştır.” dedi.

Kabul sonrası Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Giresun İl Temsilcisi Ethem Bakar Giresun Valisi Harun Sarıfkaıoğullrı’na Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Doç. Dr. Şahin Özen’in kabul nedeniyle düzenlediği Plaketi takdimi ve Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Milli Formasını hediye etti.

About GG Ajans

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

GİRESUN’DAN BİRDE İYİ HABER İHRACAATI EN FAZLA ARTIRTAN 4. İL

Bir önceki yayınlanan TÜİK verilerine göre ekonomik büyümede 81 il içinde son sırayı alan Giresun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.