YÜCEL İLDİZ; GİRESUNSPOR’A BAŞARILI OLMAK İÇİN GELDİM

0
38

TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’da, anlaşmaya varılan teknik direktör Yücel İldiz ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.

Yeşil Beyazlılar, Kardemir Karabükspor’u Süper Lig’e çıkartan tecrübeli teknik direktör Yücel İldiz ile anlaşma sağladı.

Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Giresunspor’un tesislerindeki imza töreninde yaptığı konuşmada, yaklaşık 3 gündür sürdürdükleri görüşmeler neticesinde, teknik direktör olarak Yücel İldiz ile anlaşmaya vardıklarını söyledi.

“EKSİKLERİ TAMAMLAMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Giresunspor’a katkıda bulunmak için teklifi kabul ettiğini aktaran Yücel İldiz, “Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Devre sonuna kadar 6-7 maç var. Çok zorlu maçlar oynayacağız. Fazla puan kaybetmeden veya asgari puan kaybederek devreye girmeye çalışacağız. Eksikler var, eksikleri tamamlamaya çalışacağız. Burada aranızda bulunmaktan çok mutluyum. Öncelikle Sayın Başkana ve Yönetim Kurulu’na bana olan inanç ve güvenlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Futbolda kolay yoktur. Hele bu grupta hiç kolay yoktur. Mücadele vardır. Bundan 5-6 yıl önce Giresunspor’un böyle bir imajı yoktu. Şuanda çok düzenli ve güvenli bir kulüp imajı var. Son derece pozitif gördüm bende pozitif baktım. Benden önce çalışan tüm teknik ekiplere teşekkür ediyorum. Bende bilgi ve birikimlerimi Giresunspor’un gelişimine kullanmak üzere buradayım. Her şey ideal rayında gitmediği zaman çok kulüpte antrenör değişikliğini sevmem ama ufak tefek eksiklikler olduğu zaman bunlar oluyor. Umarım Giresunspor’da devamlılığı sağlarız. Giresunspor’da her şey çok olumlu bizler bunu sahaya yansıtacağız. Çok zorlu maçlar oynayacağız. Fazla puan kaybetmeden eksiklikler varsa onları tamamlayacağız, ekibimle beraber elimizden geldiğince camianın destekleriyle Giresunspor’a bir aşama daha atlatmak için çalışacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, her takımın oynadığı 90 dakikayı kazanma yüzdesi olduğuna dikkati çekerek, ” Hangi takımla oynarsanız oynayın her takımın bir kazanma yüzdesi vardır. Kazanma şansımız yüzde 5 ise o şansı bile kovalayacağız. Elimizden geldiğince birer puanları 3’er puana çevirmeye çalışacağız. Oyun anlamında ekibi tanıdıktan sonra göreceğiz. Açık ve net söyleyeyim ki, artık Giresunspor’un bir hamle yapması lazım. Bende elimden geldiğince bunun için çalışacağım.” İfadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.